Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alsike IF Pojkar 14 (född 2005) Alsike IF
Domsjö IF Pojkar 14 (född 2005) Domsjö IF
Frösö IF Pojkar 15 (född 2004) Frösö IF
GIF Sundsvall Pojkar 11 (född 2008) GIF Sundsvall Vit
GIF Sundsvall Pojkar 11 (född 2008) GIF Sundsvall Blå
GIF Sundsvall Pojkar 13 (född 2006) GIF Sundsvall BLÅ
GIF Sundsvall Pojkar 14 (född 2005) GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004) GIF Sundsvall 2
GIF Sundsvall Pojkar 15 (född 2004) GIF Sundsvall 1
GIF Sundsvall Para Trophy GIF Sundsvall
GIF Sundsvall P07 Pojkar 12 (född 2007) GIF Sundsvall P07
GIF Sundsvall P10 Pojkar 9 (födda 2010) GIF Sundsvall P10 Sundsvall
Guif Pojkar 13 (född 2006) Guif Guif Carlshöjd
Högakusten fotboll Pojkar 12 (född 2007) Högakusten fotboll
Idrottsgymnasiet Bollnäs Para Trophy Idrottsgymnasiet Bollnäs
IFK Mora Pojkar 15 (född 2004) IFK Mora
IFK Stocksund Pojkar 11 (född 2008) IFK Stocksund 2
IFK Stocksund Pojkar 11 (född 2008) IFK Stocksund 1
IFK Stocksund Pojkar 12 (född 2007) IFK Stocksund IFK Stocksund Blå
IFK Stocksund Pojkar 12 (född 2007) IFK Stocksund IFK Stocksund Vit
IFK Timrå FFF Para Trophy IFK Timrå FFF
IFK Timrå P05 Pojkar 14 (född 2005) IFK Timrå P05
IFK umeå Pojkar 14 (född 2005) IFK umeå
Ifk östersund Pojkar 11 (född 2008) Ifk östersund Madrid
Jarlabergs IF Pojkar 13 (född 2006) Jarlabergs IF
KB65 FF Pojkar 14 (född 2005) KB65 FF
Kubikenborgs IF Pojkar 13 (född 2006) Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 14 (född 2005) Kubikenborgs IF
Kungsnäs FC Pojkar 12 (född 2007) Kungsnäs FC
Moffe BK Härnösnad Pojkar 13 (född 2006) Moffe BK Härnösnad
RCD Pojkar 11 (född 2008) RCD
Robertsfors IK Pojkar 15 (född 2004) Robertsfors IK
Sandåkerns SK Pojkar 15 (född 2004) Sandåkerns SK
Selånger FK Pojkar 15 (född 2004) Selånger FK
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006) Skellefteå FF 2
Skellefteå FF Pojkar 13 (född 2006) Skellefteå FF 1
Skellefteå FF Pojkar 14 (född 2005) Skellefteå FF
Skellefteå FF Pojkar 15 (född 2004) Skellefteå FF
Stuvsta IF Pojkar 11 (född 2008) Stuvsta IF
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2008) Sundsvalls FF SFF Lag 2
Sundsvalls FF Pojkar 11 (född 2008) Sundsvalls FF SFF Lag 1
Svartviks If Pojkar 14 (född 2005) Svartviks If
Sörskogen IF Pojkar 11 (född 2008) Sörskogen IF 2
Sörskogen IF Pojkar 11 (född 2008) Sörskogen IF 1
Sörskogens IF Pojkar 11 (född 2008) Sörskogens IF
Tegs SK Pojkar 14 (född 2005) Tegs SK
Tullinge FC Pojkar 13 (född 2006) Tullinge FC Pappas Pojkar FF
Täby FK Pojkar 12 (född 2007) Täby FK Skarpäng
Täby FK P07:5 Pojkar 12 (född 2007) Täby FK P07:5
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007) Vendelsö IK 1
Vendelsö IK Pojkar 12 (född 2007) Vendelsö IK 2
ABAX Scandic PEAB SCA Quality Hotel Etage